Автобус 204

Сигнали и дискусии по наболели проблеми

Re: Автобус 204

Мнениеот Орлин » 16 Мар 2011, 17:22

Най-накрая има положително развитие по темата: http://druzhba-sofia.com/modules/news/a ... toryid=200

------------------------------------------
След проведените замерване и анализи на транспортното обслужване по линия 204 по сигнали и искане на Сдружение „Дружба-София” и дружбенци, ползващи тази линия, бяха потвърдени констатациите на гражданите за недостатъчен брой на автобусите, който я обслужват.

В резултат на анализите със Заповед на Кмета на Столична община г-жа Й. Фандъкова, считано от 15 март 2011 г. обслужващите линията автобуси се увеличават с 2 броя.

Допълнителните коли ще се движат по маршрута в пиковите часове от 6.30 ч. до 9.30 ч. сутрин и от 15.30 ч. до 19.00 ч. вечер. С тази промяна линия 204 вече ще се обслужва от 17 автобуса, от които 9 съчленени. Прогнозата е така да бъде подобрено транспортното обслужване на ползващите тази автобусна линия граждани.

През следващите дни ще публикуваме копие от заповедта на Кмета на СО на страницата на Сдружението.
------------------------------------------
Аватар
Орлин

Мнениеот bambam69@abv.bg » 17 Мар 2011, 17:13

БРАВО!
И това е нещо. Бих казал малка победа.
Не разбрах защо беше този толкова язвителен коментар
"..... какво ще избълвате.."
След като се занимавате с обществена работа винаги ще има хора които да ви упрекват.
Иначе от мен - поздравления и успех и в другите начинания.
bambam69@abv.bg

Мнениеот Орлин » 17 Мар 2011, 22:36

Коментарът ми неше лично към г-н Petko Petkov, който последно беше писал, защото в друга тема много язвително ме нападаше - лично мен и Сдружението като цяло, ни най-малко не съм имал намерение това да се възприеме като обръщение към всички или изобщо към някои участници във форума, освен лично към въпросния г-н, заради неоснователните му и груби нападки.

Винаги има такива хора, разбира се, част от упреците пък понякога са ценни, доколкото изтъкват нещо, което може да не сме домислили. Но понеже действията и активността ни е наистина в обществена полза, като ме нападат за това, че отделяме време нерви и усилия, понякога ми идва в повече.

Както и да е - в случая наистина това е победа и държа да отбележа, че заслуга за това да се случи това има всеки, изразил включително и в този форум мнението си за проблема, така че ето как могат да се случват нещата, дано продължаваме да имаме успехи и занапред :)
Аватар
Орлин

Мнениеот Орлин » 18 Мар 2011, 17:28

Вчера получихме копие от заповедта на кмета и в крайна сметка броят автобуси се увеличава общо с 3 броя, не с 2, както по-рано бях съобщил.
Аватар
Орлин

Предишна

Назад към Проблемите на Дружба и район Искър