метрото

Сигнали и дискусии по наболели проблеми

метрото

Мнениеот марио,zzzmail.bg » 27 Дек 2010, 19:59

otnosno metroto,predvijda li se priaka vruzka s spirkata na metroto,ako niama takava,kakuv e smisula,VESELI PRAZNICI NA VSICHKI!!!
марио,zzzmail.bg
 

Назад към Проблемите на Дружба и район Искърcron