необходимост от поставяне на светофар

Сигнали и дискусии по наболели проблеми

Re: необходимост от поставяне на светофар

Мнениеот Любка Николова » 23 Мар 2010, 19:53

Здравейте г-жо Радева!
Последвах съвета Ви и успях да събера 345 подписа от родители на ученици, учащи в 4-то ОУ и на хора, живущи в близост до опасното кръстовище.
Тъй като до този момент съм използвала само виртуалното деловодство на Голяма столична община, ще Ви помоля отново за вашата помощ.
Бих искала да знам следното:
1. Отново ли да адресирам молбата си до комисиите, които сте изброили в по - преден пост?
2. Мога ли да пратя молбата и листата с подписи чрез бърз куриер или чрез български пощи? И ако- да на какъв адрес и до кого?

Благодаря предварително за информацията и насоките Ви.

Наистина оценявам трудът, който полагате.
Любка Николова

Мнениеот lory » 25 Мар 2010, 21:42

Здравейте г-жо Николова,

Поздравления за подписката. Отговорът и на двата въпроса е "да". Адресът е София, ул . Московска 33 и след това изреждате комисиите, а в плика трябва да имате копия от подписката за всяка от комисиите. Ако желаете можете да добавите и едно копие за мен с адресат моето име и с тире общински съвeтник.
Желая успех!
lory

Мнениеот Гост » 28 Сеп 2010, 15:03

моля помогне те ми ... коя фирма отговаря за подмяната на крушките за светофарите в софия
Гост

Мнениеот lory » 29 Сеп 2010, 06:35

Здравейте,
за спешни действия, свързани с риск от произшествия най-добре е да позвъните на денонощния телефон 987 55 55 на Столичен инспекторат.
За проблема можете да пишете и до Столична община, дирекция "Транспорт", отдел "Организация и безопасност на движението".
Сдружението също е готово да подпомогне Вашите усилия за решаване на проблема.
lory

Мнениеот lubkan@data.bg » 19 Апр 2011, 19:06

Здравейте г-жо Радева,
след като измина една година и повече от подаването на моята молба и подписка, регистрирана под №94-Л-70 в Столична община, все още нямам отговор.
Написах и втора молба, с която да бъде изискано от последния резюлиращ да даде отговор (какъвто й да било), но и на нея нямам отговор.
Какво бихте ме посъветвали да направя в този случай?

Благодаря предварително.
lubkan@data.bg

Мнениеот lory » 26 Апр 2011, 01:41

Здравейте г-жо Николова,
Нямам обяснение защо не сте получили отговор. Ще се опитам да изясня проблема по номера на преписката и ще Ви напиша тук - във форума.
Успешна седмица,
lory

Предишна

Назад към Проблемите на Дружба и район Искър