ЧЕСТОТО СПИРАНЕ НА ТОКА В ДРУЖБА

Сигнали и дискусии по наболели проблеми

ЧЕСТОТО СПИРАНЕ НА ТОКА В ДРУЖБА

Мнениеот Rumyana_Nikolova » 27 Май 2009, 08:35

От известно време при нас близо до 4-то училище спира тока по различно време на денонощието, но последните 2 дни всяка вечер спира в 21,30 часа и го пускат най-малко след 2 часа. Имам познати в Дружба 2, близо до Практикер и там казват, че често спират тока.
Дани някой знае каква е причината?
Rumyana_Nikolova

Re: ЧЕСТОТО СПИРАНЕ НА ТОКА В ДРУЖБА

Мнениеот Гост » 30 Май 2009, 23:11

И при нас е така. В пета част. Вероятно има повреди по трасета.
Гост

Мнениеот Гост » 31 Май 2009, 14:41

Може ли такова нещо? Без известие без нищо... Като го спрат идва след час за няколко секунди и пак го спрат...
Гост

Мнениеот Орлин » 01 Юни 2009, 19:27

Аз лично не съм го забелязал това, но и аз чувам от познати подобни неща. Ще разпитам и ще видя какво ще науча. Може даже една жалба да пуснем до съответната комисия в общинския съвет и да им ударат една глобичка да им дойде акъла.

Това да спират тока така без предупреждение и то често и за часове е направо немислимо в нормална европейска държава.
Аватар
Орлин

Мнениеот cheta.cheta@gmail.com » 19 Авг 2010, 23:03

Това спиране на тока е просто безобразно вече! Почти всяка вечер е. Понякога няма за 5 минути понякога за часове през различно време!!! Направо съм бясна!
cheta.cheta@gmail.com

Мнениеот Antology » 21 Авг 2010, 21:39

Аз съм в 311 блок до супермаркет Калея по 4-5 пъти седмично по сяко време и за период от няколко секунди до час, час и половина, колко ел. уреди горят. Това е от няколко години - пратих запитване до ЧЕЗ а те с 2-3 писма и някви мрънкания се мотаят не можели да пратят хора да проверят... нз защо - единствения начин бил да се подаде колективна жалба от повече хора - аз не съм бил достатъчен.
Antology

Назад към Проблемите на Дружба и район Искър